ul.Lechicka 14, 02-156

ul. Patriotów 162, 04-839

1
Wybierz termin i zapisz się na kurs prawa jazdy w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców.

Można to zrobić osobiście, mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.
Następnie trzeba zrobić badanie lekarskie, istnieje możliwość zrobienia badań u lekarza z którym współpracujemy (koszt badania dla naszych kursantów: 150 zł). Badanie można połączyć z uczestnictwem w wykładach z teorii, które odbywają się w tym samym budynku.

2
Wizyta w urzędzie i założenie Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK)

Udajemy się więc do wydziału komunikacji odpowiedniego Starostwa celem założenia PKK.

WYMAGANE DOKUMENTY:
1. Orzeczenie lekarskie
2. Wniosek o wydanie prawa jazdy – własnoręcznie wypełniony i podpisany
3. Do wglądu – dokument tożsamości
4. Zdjęcie:
-kolorowe,
-aktualne (fotografia powinna być wykonana nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku),
-wyraźne,
-ostre,
-wykonane na jednolitym jasnym tle,
-w wymiarach: 35 x 45 mm,
-powinno odwzorowywać naturalny kolor skóry,
-powinno obejmować wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, pokazywać wyraźnie oczy, zwłaszcza źrenice, i przedstawiającą osobę w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami.
5. Pisemna zgoda rodziców lub opiekunów jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat. Numer profilu kandydata na kierowcę należy odebrać osobiście.
6. Wyrobiony profil trzeba niezwłocznie dostarczyć do naszego ośrodka, można to zrobić osobiście,  mailowo lub poprzez sms.

Szkolenie można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18 roku życia, natomiast do egzaminu państwowego można przystąpić na 1 miesiąc przed 18 urodzinami.

3
Kurs w MILA nauka jazdy

Po wyjeżdżeniu wymaganej ilości godzin czas na przystąpienie do egzaminów wewnętrznych.
Po ich zdaniu należy zapisać się w WORD na egzamin państwowy.

Nasze samochody
Toyota Yaris Automat