JAZDY W REJONIE EGZAMINACYJNYM

Musimy sobie powiedzieć jasno – nie ma dokumentu oficjalnie określającego trasy egzaminu państwowego. Wiedzę gdzie egzaminatorzy najczęściej zabierają swoje "ofiary" 🙂 zdobywaliśmy na podstawie relacji naszych kursantów i własnych obserwacji. Możemy zapewnić że bardzo dobrze znamy te rejony i wszystkie te miejsca dokładnie Wam pokażemy. Oczywiście jazda po odpowiednich trasach nie daje gwarancji zdania egzaminu, ale na pewno pozwoli zminimalizować egzaminacyjny stres i „polubić” newralgiczne miejsca.

SZYBKIE TERMINY JAZD

Na pewno każdy słyszał o kursach które trwają w nieskończoność a częstotliwość jazd jest delikatnie mówiąc rzadka. W MILI wiemy że aby poczuć się pewnie za kółkiem nie można mieć długich przerw między zajęciami. Dlatego właśnie w naszym ośrodku masz pewność że za kółko wsiądziesz minimum dwa razy w tygodniu. Dzięki naszej flocie samochodów możesz spać spokojnie i być pewien że kurs nie będzie się przeciągał w nieskończoność.

PEŁNE GODZINY

"ZACZELIŚMY TROCHE PÓŹNIEJ , WIĘC ZA TO SKOŃCZYMY WCZEŚNIEJ" – to zasada często wyznawana w Ośrodkach szkolenia, ale nie w MILI. My wiemy że każda minuta spędzona za kierownica jest bardzo potrzebna i cenna. Nasze jazdy łączymy w 2 lub 3 godzinne bloki, tak żeby nasi kursanci spędzili jak najwięcej czasu w ruchu miejskim. Na korki nie mamy wpływu, jednak na to o której zaczynamy i kończymy jazdy już tak – więc gwarantujemy że wszystkie godziny kursu będą maksymalnie wykorzystane.

PROFESJONALIZM NASZYCH INSTRUKTORÓW

Aby nauczyć się prowadzić pojazd nie wystarczy tylko jeździć po mieście, trzeba robić to z sensem. W MILI głównym wyznacznikiem doboru trasy nie są punkty w których instruktor ma do załatwienia swoje prywatne sprawy. Trasy dobieramy tak żeby pozwoliły one na doskonalenie umiejętności, zapewniały ciągły rozwój i przede wszystkim bezpieczeństwo naszym kursantom.

W MILI NIE MA UKRYTYCH OPŁAT

Wszyscy dobrze wiemy że ukryte koszty to plaga Ośrodków Szkolenia. W Mili stawiamy na rzetelność i obustronny szacunek. Nie możemy sobie pozwolić na utratę renomy i zaufania jakie wypracowaliśmy sobie do tej pory, dlatego każdy ma gwarancję że otrzyma rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym informację dotyczące opłaty za kurs. (Cennik)

OPŁATA ZA KURS ZOSTANIE ROZŁOŻONA NA RATY

Każdy wie najlepiej jak kształtuje się jego budżet domowy i na jakie wydatki może sobie pozwolić. Każdy kto skorzysta z naszego systemu ratalnego musi wiedzieć że nie są do niego doliczane żadne dodatkowe opłaty ( raty 0% ). Płatności można dokonywać wpłacając na konto lub podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, zawsze otrzymując potwierdzenie płatności.

POJEDZIESZ ZAWSZE CZYSTYM I SPRAWNY SAMOCHODEM

W naszych samochodach spędzisz 30 godziny swego życia, warto więc by było w nich schludnie i czysto. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Kursantów to dla nas sprawa priorytetowa dlatego samochody nie tylko ładnie się prezentują, ale i ich stan techniczny jest bardzo dobry.